יום שלישי, 11 בינואר 2022

רעידת אדמה

 אתמול היה יום נוראי. הרגשתי רע מאוד, הייתי בטוחה שאני סתם מקוררת אבל מאחר וצץרץ יצא חיובי קבעתי לי תור לבדיקה. התור היה בצהריים וצץרץ ביקש שאקפוץ בבוקר לבית מרקחת להביא לו תרופה. בדרך לבית המרקחת עשיתי תאונה. מישהו יצא מחנייה ברוורס ונתקע בי בדיוק כשעברתי. בדרך כלל אני זהירה יותר אבל באמת שלא הרגשתי טוב והייתי שקועה במחשבות על צץרץ וזהו, תאונה. הייתי כל כך המומה ומבולבלת עד שלא לקחת פרטים ורק נתתי לנהג את מספר הטלפון שלי.

ג'ינג'י שהוא האחראי אצלנו על הביטוחים בתוקף היותו סוכן ביטוח היה בבאר שבע בטיול עם קבוצה טיילנים שהוא נוסע איתם מידי פעם והייתי לגמרי לבד עם הצרה הזו. גם הנהג השני היה די מבולבל. האוטו היה בכלל של אחיו והוא אמר שהוא צריך לספר לאבא שלו שיטפל בעניין. 

למרות הכל נסעתי לבית המרקחת ושם התברר שאין בכלל את התרופה של צץרץ. האוטו עשה רעשים משונים והפנס היה שבור. לבדיקה כבר נסעתי ברכב של צץרץ. למרות שחששתי מתור נוראי היה דווקא פנוי לגמרי וחזרתי הביתה חיש קל.

ג'ינג'י חזר בערב, הרגיע אותי שלא נורא וחוץ מזה אני בכלל לא אשמה כי הנהג השני היה צריך לבדוק שיש לו דרך פנויה כשהוא יוצא ברוורס ושיהיה בסדר. הוא דיבר עם אבא של הנהג הפוגע שמשום מה ניסה לשכנע אותו שמי שנהג היה הבן הגדול שלו, בעל הרכב, לא הבן הצעיר. אחר כך התברר שעוגי וצץרץ מכירים את המשפחה והנהג הצעיר הוא חייל וכנראה שאין לו ביטוח או משהו. לא משנה, העיקר שחברת הביטוח תשלם את הנזק. 

הייתי כל כך עסוקה בעניין התאונה ומה יהיה עד שכלל לא דאגתי לבדיקת ה PCR בשתי הבדיקות הביתיות יצאתי שלילית והייתי בטוחה שלא נדבקתי ובכלל שבטח ייקח איזה יומיים שלושה עד שאקבל תשובה. לתדהמתי כבר הבוקר התקבלה תשובה ומתברר שאני חיובית לקורונה. גם עוגי שנסע לעבודה למרות שהרגיש מעט רע נשלח אחר כבוד הביתה. היום ג'ינג'י הולך לבדיקה ומחר הוא ילך, קבעתי לו תור, וגם החברה של צץרץ שעד היום הרגישה טוב התחילה להרגיש רע וגם היא תעשה לעצמה תור לבדיקה. איך נסתדר אם כולנו נהיה חיוביים? אין לי מושג.

אם לא די בזה הודיעו הבוקר שהייתה רעידת אדמה בלילה. לפחות אותה לא הרגשנו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה