יום שישי, 29 ביוני 2018

הנה הקיץ...

עכשיו כבר רשמית קיץ וחם ומזיעים ועייפים כל הזמן, או שזו רק אני?
הקיץ קשה לי מאוד, ונעשה קשה יותר ככל שאני מתבגרת. לפחות גיליתי שוב את חדוות הקריאה ואחרי שקראתי במהירות מדהימה את "בשבילה גיבורים עפים" ונדהמתי לגלות כמה הספר טוב ומעניין (מוזר שלא קלטתי את זה בקריאה הראשונה שקראתי בו לפני כמה שנים) נפתח לי התיאבון ואני שוב קוראת במרץ כמו פעם.
החיים שלי רצופים במשימות מרגיזות ומעייפות שביניהן אני מתמוטטת על המיטה מול המאוורר וקוראת. רוב הטרדות הן בענייני עוגי. המון בירוקרטיה מציקה ומעייפת ונסיעות לפה ולשם.
בחודש הבא מתחילה פרשת הוועדות של ביטוח לאומי. בגלל המצב המורכב שלו יהיו שלוש וועדות, כל אחת בנושא אחר, ובעתיד בטח יהיו עוד. גמרנו להגיש את ההצהרה בנוגע לפשיטת הרגל ויש עוד בעיה של הלוואה אחת שיש לה ערב, נראה איך נפתור את זה בלי לסבך את הערב שהוא חבר שלו ובחור ממש נחמד.
חוץ מזה צריך לטייל עם הכלבים, אני ממונה על טיול הערב, צריך להכין אוכל, הילדים באים מידי פעם לאכול אצלנו צהריים וגם אנחנו צריכים הרי לאכול. יש את ההסעות למרכז יום של חמותי שלאחרונה הפסיקה כמעט ללכת. נאלצנו לפרק את השביל שמוביל לחניה כי היו בו מדרגות ולהפוך אותו לירידה חלקה שמתאימה לכיסא גלגלים. ג'ינג'י לקח על עצמו את המשימה הזו ועשה הכל כמעט לבד. שכרנו בחור אחד עם קונגו ששבר את המדרגות ואת השאר עשה ג'ינג'י במו ידיו. הוא השתמש באבני הריצוף הישנות ככה שחוץ מקצת מלט לא היינו צריכים לקנות כלום. יצא יופי של שביל.
אתמול ג'ינג'י קם במצב רוח מעולה ומאחר והיה לנו קצת זמן פנוי הצלחתי לפתות אותו לנסוע איתי לקניון הסמוך ולהזמין לעצמו משקפיים ביפוקליים. אני משתמשת במשקפיים כאלה כבר כמה שנים אבל הוא מתעקש לחבוש משקפיים לראיה מרחוק ולהחזיק ליד המיטה עוד זוג לראיה מקרוב. שני הזוגות ישנים מאוד וכבר לא ממש מתאימים לו אבל עד כה הוא התחמק מהביקור אצל אופטומטריסט והוצאת כמה אלפי שקלים על משקפיים הולמים. אתמול הצלחתי לשכנע אותו שלא יקרה כלום אם רק נברר מה המחיר. נפלנו על אופטומטריסט נחמד ומקצועי שהוא גם איש מכירות מעולה ובסופו של דבר ג'ינג'י מדד עשרות מסגרות ובחר את הכי יקרה ואיכותית.
הוא קצת נבהל אבל בעזרתי ובעזרת המוכר הוא השתכנע שמגיע לו ושעדיף לקנות משהו טוב שיחזיק הרבה זמן ושהוא נראה ממש מעולה עם המסגרת הזו. קנינו גם קליפונים שזה משקף שמש שמתלבש על המשקפיים הנוכחיים ונראה קצת מצחיק אבל מאוד שימושי ובשבוע הבא אם שום דבר לא ישתבש חלילה יתחדש סוף סוף ג'ינג'י במשקפי קריאה מודרניים וחתיכיים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה