יום חמישי, 17 במאי 2018

עוף גוזל

צץרץ כבר כמעט בן 26 ועדיין גר בבית, אבל לפני כמה ימים פרצה מריבה עזה ומטופשת להפליא בינו לבין ג'ינג'י. היום הם כבר לא זוכרים על מה רבו ורק מציינים בזעם שהאחד התחצף והשני הגיב בצורה מוגזמת מאוד ושניהם משוכנעים שכל אחד מהם צודק והשני טועה.
צץרץ נעלב מאוד והסתלק מהבית לחברים באשקלון וכשחזר אחרי יום הודיע שמצא דירה והוא עוזב. מצד אחד הצטערתי קצת, היה נעים שיש עוד מישהו חוץ משנינו בבית, מצד שני הילד כבר גדול ובאמת הגיע הזמן. בעוד חודש הוא מסיים את המכינה ומתחיל ללמוד וקצת נמאס לי לטפל בו ולנקות ולסדר אחריו ולספוג את התלונות שלו על איכות הבישול שלי.
הלכתי איתו לראות את הדירה המיועדת ואפילו נידבתי את הצ'קים שלי להמחאות ביטחון ועברתי על החוזה שנראה הוגן למדי. הוא שיכנע את בעל הבית לחתום רק לחצי שנה ושהוא ישלם מזומן כל תחילת חודש ומיד אחר כך נכנס לאטרף של ניקיונות וקניות.
הוא נסע לאיקאה וקנה שם מזנון ושולחן כתיבה, נתן לי כסף וביקש שארכוש בשבילו חפצים לבית - דלי, מגב, מטאטא ומברשת לאסלה שהוא קרא לה סטיק קקי. הברקה מצחיקה מאוד לדעתי.
האמת שהוא ניסה להפיל עלי גם את הניקיונות של הדירה שלו שלדעתי הייתה די נקייה אבל לא מספיק נקייה לדעתו.
רצה הגורל ויום אחרי שהחוזה נחתם חטפתי עקיצת דבורה גועלית באצבע המורה של יד ימין והיד התנפחה בצורה מזעזעת. היא עדיין נפוחה וכואבת אבל קצת פחות, אחרת לא הייתי יכולה להקליד.
צץרץ לא נואש, אסף חומרי ניקוי וסולם וגילה את חדוות הניקיון.
חבל שבבית הוא לא היה כל כך מסודר ויעיל.
הוא עובד ולומד ואת שאר הזמן מקדיש לטיפוח הקן החדש שלו ועד סוף השבוע יעבור לשם סופית.
קצת עצוב אבל גם שמח והכי חשוב, הוא יהיה בבית כל יומיים שלושה עם הכביסה כי אין לו מכונת כביסה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה