יום שישי, 9 בפברואר 2018

הכל בבת אחת

לא יודעת למה הכל אצלנו תמיד קורה בבת אחת, כל הבעיות הצרות והבלגנים נופלים על אותם ימים.
קודם צץרץ שתמיד סובל מאלרגיה קלה באביב התחיל פתאום לסבול נורא, נזלת ועיטושים ושיעולים וקוצר נשימה וגירודים. הכל בבת אחת והכדור נגד אלרגיה שהוא לוקח כלל לא הואיל. לפני יומיים הוא היה כל כך אומלל וסבל כל כך עד ששלחנו אותו לישון אצל הורי בתקווה ששם הוא יסבול פחות ואכן לפחות בלילה ההוא הוא ישן כהלכה. ברור שיש משהו בבית או בסביבה שגורם לו להתקף אלרגיה חמור במיוחד אבל מה?
יכול להיות שזה רוקי החמוד שלנו או אולי לוסי, הכלבה של עוגי שאירחנו ליום שלם כי עוגי נסע לבקר מישהי ולא רצה שלוסי תישאר לבד כל כך הרבה שעות.
לוסי ורוקי נהנו מאוד לבלות יחד, צץרץ שאוהב מאוד את שניהם ממש סבל.

למחרת, דבר ראשון קבעתי לו תור לרופא אף אוזן גרון, ואחר כך ניקיתי היטב את הבית מכל שערות הכלבים והבוץ שהם השאירו. הרופא שלח אותו למרפאת אלרגיה, וגם לצילום של מחיצות האף והוסיף ספרי מיוחד לאף כדי שיוכל לנשום יותר טוב.
למחרת לקחנו את רוקי השמח שלא חשד בכלום לווטרינרית המסורה שלנו לעבור סירוס. צץרץ ועוגי לא אהבו את הרעיון אבל כל המומחים טוענים שכלב מסורס חי יותר שנים וחייו קלים ונוחים יותר, גם הרישיון לכלב מסורס זול הרבה יותר מאשר לזה שלא מסורס. כל פעם שעושים לכלב חיסון נגד כלבת צריך לשלם רישיון, כלב מסורס זה 50 ש"ח, לא מסורס 350 ש"ח. הרעיון היה לעודד סירוס ועיקור של כלבים אבל במקום זה נוצר מצב שאנשים פשוט לא חיסנו את הכלבים שלהם כדי לחסוך כסף. טיפשות וחוסר אחריות אם תשאלו אותי.
רוקי עבר את הסירוס בלי בעיות מיוחדות אבל עכשיו הוא מסתובב עם צווארון ענקי ומרגיז כדי שלא יוכל ללקק את הניתוח וצריך לטייל איתו עם רצועה כדי שלא ירוץ יותר מידי מה שעלול להזיק לו. בגלל הצווארון הזה הוא חסר מנוחה ומסתובב בלי הרף, מתנגש איתו בקירות ומרעיש מאוד ומתקשה להירגע. הלוואי והייתי יכולה להסביר לו שזה עניין זמני בלבד.

בשבוע הבא ג'ינג'י טס לאיטליה, יש לו סמינר של האוניברסיטה על סיציליה הקלאסית. כמו תמיד את העבודה על סיציליה אני הכנתי כי הוא ממש גרוע בניסוח בעברית ובהדפסה, היה מעניין מאוד דווקא והפעם המרצה שלו קיבל את העבודה ששלחנו בלי אף תיקון. אני ממש גאה בעצמי.
גם צץרץ מרוצה מאוד כי הוא קיבל 96 באלגברה.
קבעתי עם לילי שהיא תגיע הביתה בסוף השבוע הבא כדי להיות איתי במרכז המבקרים ואני רק מתפללת שחמותי לא תחלה פתאום חלילה ושהכל יעבור בשלום.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה