יום שלישי, 4 באוגוסט 2020

הצרה השלישית

בלילה שבין יום ראשון לשני הלך הג'ינג'י להשתין ואיבד את ההכרה או התעלף הוא לא זוכר מה בדיוק קרה אבל התעורר פתאום על הרצפה בשירותים עם שריטה על המצח. אני לא שמעתי כלום כי ישנתי בקומה התחתונה בחדר של לילי. קריר שם יותר ובקיץ אני ישנה שם לפעמים. דווקא אז הג'ינג'י נפל. הוא קם ונפל עוד פעמיים עד שהצליח להגיע למיטה ולהעיר אותי.

ניסינו להגיע לאחות בכוכבית 2700 ולבקש הפנייה למיון, אבל לא הצלחנו ובין כה וכה הוא לא הרגיש יציב על הרגליים וצריך לרדת שתי קומות כדי להגיע לרכב. בסוף פשוט התקשרנו למגן דוד אדום ולהפתעתי הם ענו מיד ובעוד המוקדנית חוקרת את ג'ינג'י מה בדיוק קרה לו הם כבר הגיעו ותמכו בו עד שהגיע לאמבולנס. לא נסעתי איתם כי חשבנו שלא ירשו לי להיכנס למיון בגלל הקורונה, ככה היה בפעם האחרונה שהוא היה במיון, אבל בבוקר התברר שהיום מרשים למלווה אחד להיכנס למיון.

נסעתי אליו בבוקר ובניסי ניסים הצלחתי למצוא חנייה. ישבתי עם ג'ינג'י עד שהוחלט לאשפז אותו לבדיקות נוספות ואז חזרתי הביתה.

היום יצאתי ממש מוקדם, טיילתי עם רוקי בחמש וחצי בבוקר, והגעתי לכרמל בשבע וחצי בבוקר ושוב הצלחתי למצוא חנייה. ישבתי עם ג'ינג'י בפנימית עד הצהריים, עזרתי לו בכל מיני דברים כי בגלל מכה שחטף בצלעות היה לו קשה לזוז. האוכל בבית חולים די עלוב ובגלל הקורונה סגרו את הקפיטריה ומזל שהבאתי לו כריך. לא נעים להיות מאושפז, אין פרטיות ואין שקט ומאוד לא נוח. האחיות והרופאים נחמדים ומנסים להסביר ולעזור אבל עדיין, לא נעים.

בצהריים חזרתי הביתה ונעמדתי לבשל משהו ופתאום רעש מוזר וזרם מים לוהטים מתפרץ מבעד לדלת הארון שמתחת לכיור.

רצתי לקרוא לצץרץ שבדיוק היה בשירותים ומשם טסתי לשיבר שנמצא ליד הכביש וצריך לעלות איזה 40 מדרגות להגיע אליו. סגרתי אותו והזרם נפסק תודה לאל.

התקשרנו לג'ינג'י ובהדרכתו צץרץ סגר את הברז של המים החמים במטבח וככה יכולתי להתקלח סוף סוף. המטבח וחדר האוכל היו מוצפים מים ומזל שגם החברה של צץרץ שאני אקרא לה פה קוקי תפסה מגב והתחילה לגבגב את המים החוצה. הוא בחורה ממש חמודה ויש לצץרץ מזל שהיא רוצה אותו. הם נסעו הערב לדייט רומנטי לכבוד ט"ו באב. בשבת הם חגגו את יום ההולדת של צץרץ, לא יאומן שהוא כבר בן 28.

                                    צץרץ בן שש

לילי סיימה את המבחנים והעבודות של הסמסטר ומצאה בחופש עבודה באיזה סופר. לצערה היא לא מצאה עבודה בחינוך. הכל סגור בגלל הקורונה. גם עוגי התחיל סוף סוף לעבוד באיזה מסעדה ונקווה שזה יחזיק מעמד.

תוך כדי השתלטות על השיטפון גם אני וגם צץרץ שאלנו את עצמנו מה תהיה הצרה השלישית כי הרי צרות באות בשלשות ומה עוד יקרה אחרי האשפוז של ג'ינג'י והשיטפון?

אולי הצרה השלישית היא המשקל שהעליתי בזמן הסגר? או אולי המריבה הלא נעימה והדי טיפשית שג'ינג'י התחיל עם השכנה שלנו?

נקווה שכן כי אין לי כוח לעוד בעיות וצרות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה