יום ראשון, 3 במאי 2020

אם זה מה שהעם רוצה, אז בבקשה

זו העמדה שלי בנוגע לסוגיה הבוערת על סדר היום. לא כדאי שבית המשפט יתערב, למה לו להתלכלך עם הטינופת הזו ועוד ליפול לפה של הביביסטים? שיאכלו את הדייסה שהם מבשלים.  כל מי שהצביע לנתניהו ידע במה הוא נאשם ואני בטוחה שאין אדם אחד בארץ שחושב שהוא צדיק תמים. כולם יודעים איזה בן אדם הוא ובכל זאת כמעט חצי מהמצביעים בחרו בו ומה שגרוע יותר זה שגם כחול לבן נשבו ברשתו ופתאום יש לו רוב של 75 מנדטים. בי זה מעורר חלחלה ובחילה, אבל אני לא הרוב, הרוב רוצה את האיש הנכלולי והמושחת הזה כראש ממשלה אז בבקשה, שיקבלו מה שהם רוצים ושיהיה להם לבריאות.
רק שלא יבואו אחר כך לחזר על הפתחים ולבקש תרומות ונדבות ועזרה, לא ממני בכל אופן. הם אולי לא מבינים שמצבם הכלכלי יורע ויתדרדר בגלל הקיסר המושחת שלהם, אבל אני כן מבינה. מי שבחר בבן אדם מושחת ורמאי להיות לו מנהיג מגיע לו לסבול.
מה שבאמת מרגיז אותי זה איך גנץ מניח לעצמו להיגרר לבוץ הזה ואיך הוא מעז לספר לנו שככה הוא נכנס מתחת לאלונקה. חשבתי שהוא אדם הגון, קצת תמים אבל לא נוכל, טעיתי, וגם נעלבתי מהתירוצים העלובים שלו. מי שהצביע לו אולי יצא טמבל, אבל הוא חושב שאנחנו עד כדי כך סתומים?  ועל פרץ ושמולי אני מעדיפה לא לדבר, לא לכתוב וגם לא לחשוב, החיים קשים מספיק גם ככה, לא צריך להוסיף להם מועקה וצער.
אני בספק אם אלך להצביע בפעם הבאה שיהיו בחירות, מה הטעם להצביע אם מי שהצבעת לו מתהפך ועושה בדיוק ההפך ממה שהבטיח? מרגיז אותי להודות שצדקו אלה שסירבו להצביע בטענה שכולם מושחתים ורמאים ועדיף ללכת לים. חשבתי שהם עצלנים וטועים, אבל מה לעשות שדווקא הם עשו בחכמה?
אני מניחה שעד סוף השנה, או בתחילת השנה הבאה יהיו עוד בחירות ולא אתפלא אם אחוז ההצבעה יהיה נמוך מאוד, אם כי מצד שני, אנשים פה בארץ כל כך מטומטמים ויש להם זיכרון של דג זהב, אז לך תדע? אז קחו לכם את הביבי שלכם עם הממשלה המנופחת והמושחתת שלו ושיהיה לכם לבריאות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה