יום ראשון, 15 במרץ 2020

זמן הקורונה

זה רק אני או שעוד אנשים שמו לב שבכל הופעה שלו בטלוויזיה ביבי נשמע יותר מבולבל ולא ממוקד. אתמול היה השיא, הוא דיבר ודיבר, חפר וקשקש ותכל'ס לא אמר כלום.
ולמה הוא מופיע כל הזמן בתור המסביר הלאומי? מי מינה אותו לדובר של משרד הבריאות?
מוזר כמעט כמו שר הבריאות ההזוי שלנו עם הפרוות על הראש.
כנראה שזה אחד מסימני גילי המופלג, אני לא מצליחה להתרגש מעניין הקורונה. לא נלחצת, לא נבהלת, לא קונה אוכל בטירוף. כל מה שאני מרגישה זו אדישות מהולה בספקנות כלפי הצעדים הממשלתיים שנראים לי מוגזמים ומיותרים.
שמעתי שיש בהלה בעניין האלכוג'ל שכולם מחפשים בטירוף. יש לי בקבוק כזה באיזה ארון נידח במקלחת. לא טרחתי להוציא אותו. מה רע בסתם סבון ידיים רגיל? הדבר היחיד שכן עשיתי היה לקנות עוד שק אוכל לכלבים, שיהיה ליתר ביטחון. לנו יש די אוכל ולא נראה לי סביר שנרעב.
גם הבהלה ממעקב אחרי חולי קורונה לא ממש ברורה לי. כנראה שיש אנשים שיש להם מה להסתיר אבל אם מישהו יעקוב אחרי שיהיה לו בהצלחה, רוב הסיכויים הם שהוא ימות משעמום. המקום הכי מסעיר שהייתי בו לאחרונה זה בית הכנסת הרפורמי, היינו שם בשבת לחגוג בת מצווה לבת של חברים שלנו. היו רק 50 איש - אז עוד היה מותר - והיה ביתי וחביב ונעים מאוד. היום המטפלת בפלדנקרייז שלי ביטלה את הטיפול עקב הקורונה והודיעה שגם השיעורים הרגילים יבוטלו. נראה לי מוגזם אבל היא חיה עם אימא שלה הקשישה והחולה ומאחר והיא אלרגית להמון תרופות, כולל אקמול, היא נזהרת מאוד לא להידבק במשהו ככה שאי אפשר להאשים אותה.
מילא, נעשה הפסקה מפלדנקרייז, מקווה שזה לא יימשך יותר מידי זמן.
רוקי בפארק, רץ אחרי מכונית צעצוע על שלט, מאושר מאוד

לעוגי המסכן אין מזל, היה אמור להיות לו דיון בפשיטת הרגל שלו בתאריך של הבחירות. הדיון עבר ל 17.3 ושוב לא יתקיים כנראה כי שר המשפטים סגר את בית המשפט.
חוץ מזה הוא שוב לא עובד כי הוא טבח בפאב שכמובן נסגר. לא מספיק שהוא היה חולה שבוע שלם לפני פרוץ הקורונה, (סתם הצטננות מטרידה) עכשיו סגרו לו את העבודה.
לא יודעת מה יהיה בעתיד, מקווה שלא יהיו עוד בחירות ושנצליח למנוע מביבי לנצל את המשבר העולמי הזה לטובתו. לא בטוח שזה יצליח, גנץ אדם חביב למדי ובטח לא תחמן כמו ביבי אבל לא נראה לי שהוא מספיק ערמומי להתמודד עם טיפוס כמו ראש הממשלה שלנו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה